باربری جمهوری

باربری در جمهوری
باربری جمهوری از مناطق تحت پوشش باربری تهران بار(آرام بار) بوده که خدمات اتوبار و باربری خود را در محدوده جمهوری تهران برای اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل شما، انجام می‌دهد. خدمات باربری جمهوری به صورت شبانه روزی بوده و شامل خدمات بسته بندی مخصوص لوازم نیز می باشد.

خدمات بسته بندی برای باربری جمهوری
ما همچنین برای باربری خیابان جمهوری و همچنین میدان جمهوری خدمات بسته بندی مخصوص وسایل را هم ارایه می‌دهیم تا اگر وقت و حوصله بسته بندی لوازمتان را ندارید، با خیالت راحت خدمات بسته بندی را برای باربری جمهوری درخواست کنید تا کارکنان ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون وارد صحنه شوند و بسته بندی اصولی را برای شما انجام دهند.

هزینه باربری جمهوری
هزینه باربری خیابان جمهوری و سایر مناطق تهران ثابت نمی باشد بدین صورت که اول باید مشخص شود که اسباب کشی برای شرکت است یا منزل، بعد از آن حجم بار و نوع وسیله نقلیه انتخاب می شود و در انتها تعداد کارگر، تعداد ساعت مورد نیاز و سایر موارد بررسی شود تا هزینه نهایی اعلام گردد که برای این موضوع باید تماس بگیرید.

درباره منطقه جمهوری
جمهوری یکی از خیابان های مهم تهران است که در محدوده مرکز شهر و در منطقه 11 قرار دارد. خیابان های اصلی و فرعی بسیاری در گذر خیابان جمهوری هستند که مهمترین آنها خیابان ولیعصر و خیابان کارگر جنوبی می باشند.

برای دریافت خدمات اسباب کشی و رزرو و باربری و اتوبار در  محدوده جمهوری با شماره های  22608543 88106931 تماس حاصل فرمایید.
اشتراک این مطلب:
Top