باربری بیهقی

باربری بیهقی ( یکی از مناطق تحت پوشش باربری تهران بار) در مرکز تهران متخصص بسته بندی لوازم منزل و اداری و هم چنین حمل بار به تمام نقاط تهران و شهرستان هاست که با کارگران مجرب و ماشین های به روز آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشند .

باربری بیهقی با دارا بودن بهترین کارکنان و در دست داشتن جدیدترین ابزار بسته بندی و حمل بار بهترین خدمات را به شما می دهند و همکاران ما سعی می کنند رضایت کامل شما را جلب کنند .

باربری و اتوبار بیهقی با دارا بودن بهترین ماشین های حمل بار اعم از : کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان ، وانت بار آماده جا به جایی وسایل منزل ، اداری ، شخصی می باشد برای سفارش باربری کافی است با یکی از شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید و ماشین متناسب با بار شما را به محل مورد نظر ارسال کنیم .

هزینه باربری بیهقی :
همه کرایه های اتوبار بیهقی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه باربری می باشد و تمام تلاش ما در باربری بیهقی جلب رضایت تک تک مشتریان است و برای رسیدن به این هدف تمتم تلاش خود را انجام می دهیم ، برای اطلاع از قیمت های باربری با شماره های موجود در سایت باربری تماس بگیرید .

خدمات باربری بیهقی :
بسته بندی لوارم منزل و وسایل اداری به صورت کاملاً تخصصی
دارای کارگران و پرسنل کار بلد و مجرب
کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )
دارای بهترین و جدیدترین ابزار جهت باربری
باربری شبانه روزی در همه ایام هفته حتی در روز های تعطیل
حضور در محل در کم ترین زمان ممکن
حمل بار از تهران به شهرستان ها
ارایه کننده بهترین خدمات و قیمت در بین باربری های تهران

 شماره تلفن باربری و اتوبار تهران بار (آرام بار) 22608543 88106931 می باشند که شما می توانید 24 ساعته با این شماره تلفن ها تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما برخوردار شوید .
اشتراک این مطلب:
Top