باربری پیروزی

یک خبر خوش برای شما دوست عزیزی که ساکن منطقه پیروزی تهران هستید ، موسسه باربری و اتوبار تهران بار شعبه خود را در منطقه خیابان پیروزی تهران افتتاح کرد . ارایه خدمات اسباب کشی بصورت شبانه روزی و هفت روز هفته در سراسر محله پیروزی با کادری مجرب و حرفه ای انجام میشود. باربری پیروزی زیر نظر شرکت تهران بار تمامی فعالیت و تعرفه های خود را ارایه میدهد . شما می توانید از منطقه پیروزی به هر نقطه از تهران اثاث کشی کنید و بدون کوچک ترین مشکل و صدمه ای برای وسایل با ارزشتان ، تهران بار پیشرو در ارایه هر چه بهتر خدمات حمل و نقل در تهران

حمل بار و اثاثیه منزل در پیروزی
ما در تهران بار با در اختیار داشتن بهترین و با تجربه ترین افراد خدمات حمل بار و اثاثیه منزل را به بهترین شکل به تمام مشتریان خود ارایه میدهیم ، حال برای منطقه پیروزی چندین تیم در اختیار شما قرار داده ایم تا حمل بار و اثاثیه منزل در پیروزی را برای شما عزیزان انجام دهند. افرادی که در تهران بار فعالیت می کنند به تمامی موارد اسباب کشی و فوت و فن های جابجایی اثاثیه منزل سبک و سنگین مسلط می باشند و شما می توانید با خیال راحت اسباب کشی منزل خود را به ما بسپارید و فقط نظاره گر کار تیم حمل بار ما باشید.

برای دریافت خدمات اسباب کشی و رزرو و باربری و اتوبار در  محدوده منیریه با شماره های  22608543 88106931 تماس حاصل فرمایید.

شرکت های باربری از جمله خدماتی که به مشتریان خود در کنار جابجایی اثاثیه منزلشان ارایه میدهنده خدمات بسته بندی اثاثیه منزل می باشد که به بهترین شکل باید این مورد انجام شود. اگر شما بسته بندی خوبی نداشته باشید ولی اثاثیه منزل شما را بهترین راننده با بهترین خودرو حمل بار ، جابجا کند بدون شک دچار مشکل خواهید شد و وسایل تان در طول اسباب کشی صدمه خواهند دید. حال باربری تهران بار افراد و تیم متخصص به همین منظور در اختیار شما قرار میدهد و شما می توانید کلیه اثاثیه منزلتان را در اخیتار این افراد قرار دهید تا وسایل منزل شما را با تجهیزاتی که به همراه خود می اورند بسته بندی و در خودرو حمل بار چیدمان کنند. 

محله پیروزی تهران کجاست؟
محله‌ی پیروزی در ناحیه‌ی 2 منطقه‌ی 13 شهرداری و شرق شهر تهران قرار گرفته است. این محله از جنوب به بزرگراه محلاتی، از شمال به خیابان 5/31 ، از شرق به بزرگراه بسیج (میدان شهید کلاهدوز سابق) و از سمت غرب با میدان شهدا (خیابان 17 شهریور) همسایه است.
اشتراک این مطلب:
Top