بسته بندی جواهرات برای اسباب کشی

آرام مرادی
  0
اشتراک این پست:
بسته بندی گردنبند
- گردنبندهای خود را به چند گروه تقسیم کنید. با این کار می‌توانید قطعات، مهره‌ها و قسمت‌های آن را یک جا بسته بندی کنید و کل زنجیر نازک گردنبند را در یک بسته نگه دارید.
-گردنبند را برداید و به دور رول دستمال توالت خالی بپیچید.
-ابتدا گردنبند را داخل رول دستمال بگذارید و حلقه زنجیره گردنبند را بر روی رول کاغذ توالت بندازید و قلاب را ببندید تا گردنبند به صورت آزاد از رول آویزان شود.
-برای هر گردنبند این کار را تکرار کنید و با استفاده از یک رول کاغذ توالت برای هر گروه از گردنبند‌ها، به آنها نظم بدهید.
-هنگامی که این کار را انجام دادید، هر رول کاغذ توالت را در یک کیسه قابل انعطاف قرار دهید. شما می‌توانید از یک کیسه برای همه گردنبند‌های خود استفاده کنید.
-کیسه‌های گردنبند خود را داخل یک جعبه بگذارید و ازدیدن گردنبندهایی که بدون گره خوردن به مقصد ‌رسیدند لذت ببرید.
-قصد دارید تا دستبندهای خود را نیز بسته بندی کنید؟ شما می‌توانید از همین روش بسته بندی جواهرات برای اسباب کشی، برای دستبند‌هایی که قلاب باز و بسته شدن دارند استفاده کنید.

بسته بندی گوشواره
-بسته بندی جواهرات برای اسباب کشی
-یک بشقاب کاغذی یا یک بار مصرف از آشپرخانه بردارید (مطمین شوید که بشقاب داخل کیسه جا می‌شود).
-گیره پشت گوشواره را از روی آن بردارید. گوشواره را به آرامی داخل بشقاب فرو کنید.
-در پشت بشقاب کاغذی، گیره پشتی یا نگه دارنده گوشواره را، دوباره روی پشت گوشواره قرار دهید.
-فرایند را برای بقیه گوشواره تکرار کنید.
-بشقاب کاغذی را در یک کیسه (فقط برای اینکه گیره‌های پشتی گوشواره‌ها گم نشوند) قرار دهید. مراقب باشید که به پشت بشقاب فشار وارد نکنید تا به سبب تیز بودن پشت گوشواره کیسه سوراخ نشود.
-کیسه گوشواره‌ها را ترجیحا بین اقلام و وسایل نرم، داخل جعبه قرار دهید.
اکنون شما بسته بندی جواهرات برای اسباب کشی را انجام دادید، همه آن چیزی که برای روز اسباب کشی در هر زمان به آن نیاز دارید با تهران بار میسر خواهند شد.
ما رانندگان کامیون و وانت را برای داشتن اسباب کشی راحت در اختیارتان قرار خواهیم داد. با در اختیار داشتن روزانه خدمات تهران بار و خدمات بسته بندی حرفه‌ای استرس را در روز اسباب کشی و بسته بندی وسایل از خود درو نگه دارید.

 شماره تلفن باربری و اتوبار تهران بار (آرام بار) 22608543 88106931 می باشند که شما می توانید 24 ساعته با این شماره تلفن ها تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما برخوردار شوید .

0 نظرها

Top